Netradiční medicína

Detoxikační bahenní zábaly
Obklady z bahna z mrtvého moře mají mohutný detoxikační efekt pro celé tělo. Rozpouštějí přebytečné tuky, zeštíhlují a formují postavu s okamžitě viditelným výsledkem. Pro oblast obličeje jsou určeny masky s kosmetickým účinkem.

Přístrojové lymfatické masáže
Zmenšují otoky, únavu a prosáknutí  končetin, zlepšují prokrvení a pohyblivost.Kombinují se s ručními lymfatickými masážemi, bandážemi a pod.

Laserová léčba
kůže,sliznic,kloubů,orgánů,aku bodů
bezbolestná léčba oparů, aft, dásní, výtoků, změn na čípku, ekzémů, jizev,strií, kožních změn, alergie, šlach a úponů, tíhových váčků, kosmetických úprav atd.K dispozici jsou jak bodové 50-400mW lasery, tak vysokovýkonostní 10 W.

Akupunktura a léčba návyků
funkční poruchy, bolesti, ušní hlavová, tělová, odvykací kůry
bolesti zad a kloubů, nervové bolesti, lícní nerv, nemoci vnitřních orgánů, hormonální poruchy, migrény, odvykání kouření, alkoholu, drogám, neplodnost a mnoho dalších poruch a nemocí

EAV diagnostika
počítačová diagnostika nemocí a poruch na orientálním podkladě
bezbolestná diagnostická metoda,která na základě změření asi 180 bodů na povrchu těla přesně určí postižené orgány a jednotlivé poruchy v těle a doporučí nejvhodnější léčbu.

BST léčba kloubů a páteře
artrózy,výrůstky, ploténky, ischias,osteoporoza, úrazy
Metoda zahrnuje 9 hodin léčby v přístroji přenášejícím pomocí elektromagnetického pole léčebné frekvence,které vedou k dlouhodobé úpravě bolestí u artróz kloubů a bolestí páteře,regeneruje chrupavku a vazivo a rychle hojí poúrazové stavy.

Kyslíková terapie
prokysličení těla,krve a orgánů se zlepšením výživy
Vdechování kyslíku spolu s aktivním cvičením a přírodními látkami zlepšujícími využití kyslíku v těle vede k okysličení a omlazení buněk a celého organismu, zvyšuje výkonnost těla i mozku.

Plynové koupele a injekce
CO2 zlepšuje dlouhodobě oběh, prokrvení funkce mozku,srdce a cév
Plynové injekce dlouhodobě zlepšují prokrvení celého těla, chladné končetiny, záněty moč.měchýře a gynekologické záněty a poruchy, cévní poruchy, prokrvení srdce,mozku, žláz s vnitřní sekrecí.Celotělové nebo poloviční plynové koupele na 30 minut nebo cílené místní plynové injekce.

Měření : tuk-svaly-vody
zjištění poměrů před a po hubnutí nebo změn váhy,tloustnutí,otoky
Měření spolehlivě rozliší při hubnutí nebo tloustnutí zda se mění svaly, tuk nebo voda v těle a v jakém poměru a doporučí vhodné parametry další léčby.

Japonská moxa
prohřívací kapsle za účelem energetického dobití čaker nebo orgánů
Speciální pelyňková kapsle vytváří teplo a působí tak na yinové nemoci v těle. Vhodné u nemocí z nachlazení,ochrnutí,oslabení.

Rašelina
koupele, obklady, tampony s přírodními fytoncidy
Oblíbená lázeňská léčba v podobě celotělových koupelí,místních obkladů na postižené klouby,páteř nebo orgány nebo jako gynekol. tampony po operacích a při poruchách cyklu nebo neplodnosti.

Masáže
klasické, reflexní, bodové a další
Větší množství masážních technik umožňujících vybrat tu nejúčinnější právě podle Vašich potíží. Různé možnosti předmasážního prohřátí.

Psychorelax
audiovizuální metoda k programování podvědomí
Pomocí světelných brýlí a sluchátek se během 30 minut naprogramuje Vaše podvědomí např. k snadnému učení, k soustředění, k relaxaci, ke zklidnění, k hubnutí a mnoha dalším podvědomým úkonům.

Sklerotizace žil
injekční léčba vhodného typu varixů a haemorhoidů
Pomocí vpichu speciálního roztoku do vhodných žil, varixů a kapilárních cévek dojd k jejich uzavření, slepení a zániku.Je to významný kosmetický i léčebný zásah do vzhledu a prokrveni Vašich dolních končetin nebo problémů s konečníkem.

Homeopatie
léčba a výběr nejvhodnějších preparátů
Diagnostická a léčebná metoda přírodními ředěnými, ale energetizovanými léky.Žádné vedlejší účinky ani kontraindikace.Vhodná i u chronických nemocí.

Nosody
spec. léky k léčbě jinak těžko léčitelných chronických nemocí jako cysty prsou,myomy
Většinou injekční léčba stavů a nemocí jinak těžko ovlivnitelných.Možnost i léčby nosodami připravenými z vlastního těla (většinou z krve).